Tozsuz Tebeşirli Boyama Kitabı (Van Gogh) (617762139161 )

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺167,31(KDV Dahil)
İndirimli : ₺150,58(KDV Dahil)
* ₺16,73 'den başlayan taksitlerle

* 4 Adet Renkli Tozsuz Tebeşir Dahildir

UNİGO JAQ JAQ BIRD TOZSUZ TEBEŞİRLİ BOYAMA KİTAPLARI
 
Unigo Tozsuz Tebeşirli Boyama Kitapları +3 yaş üzeri tüm çocukların serbestçe boyama yapması ve hayal gücünü geliştirmesi için tasarlanmıştır. Yetişkinlerin ve çocukların tüm dünyada severek kullandığı Jaq Jaq Bird Boyama Kitapları içinde hazır çizimler bulunmaktadır. Çocuklar Van Gogh ve Da Vinci gibi büyük sanatçılara ait ikonik çizimlerin içlerini Tozsuz Tebeşirler ile serbest olarak boyama yapılabilmektedir. Unigo Tozsuz Tebeşirli Boyama Kitaplarının Dinozor temalı ürün çeşidinde ise, hazır dinozor çizimleri bulunmaktadır. Çocuklar, Unigo boyama kitaplarını tozsuz tebeşirler ile renklendirirken büyük sanatçıları ve hayvanları öğreniyorlar. Unigo Jaq Jaq Bird Tozsuz Tebeşirli Boyama Kitapları, yer kaplamayan ve seyahatlerde kolay taşınabilir ürünlerdir. Tozsuz Tebeşirli Boyama Kitaplarında 8 farklı sayfa bulunmaktadır. Boyama Kitaplarının sayfaları, hazır çizimli olarak tasarlanmıştır. Çocuklar hazır çizimlerin ve ikonik çizimlerin içlerini , tozsuz tebeşirler ile serbest olarak boyayabilir.Unigo karalama kitaplarında düz zeminli boş sayfa da bulunmaktadır. Unigo karalama kitapları, Çocukların hayal gücünü ve yaratıcılıklarını geliştirir. Unigo Jaq Jaq Bird Tozsuz Tebeşirli Boyama Kitaplarının 3 farklı çeşidi bulunmaktadır. Karalama Defterlerinin dış kılıfları ve içinde bulunan hazır çizimler farklı olarak tasarlanmıştır.

UNİGO JAQ JAQ BIRD TOZSUZ TEBEŞİRLİ BOYAMA KİTABI ÇEŞİTLERİ

 • Unigo Dinozor Temalı Boyama Kitabı
 • Unigo Van Gogh Temalı Boyama Kitabı
 • Unigo Da Vinci Temalı Boyama Kitabı
 •  
  UNİGO BOYAMA KİTAPLARI
  Unigo Boyama Kitapları, Tozsuz Tebeşirler ile defalarca karalanır, ıslak mendil ile kolayca silinir. Tozsuz Tebeşirler bulaşmaz, toz bırakmaz. Unigo Jaq Jaq Bird Boyama Kitaplarına çocuklar özgürce çizim yapabilir ve yaratıcılıklarını geliştirirler. Unigo Karalama Kitapları aynı zamanda eğlendiricidir. Unigo Jaq Jaq Bird Tozsuz Tebeşirli Boyama Kitaplarını çocuklar seyahat ederken, arabada yada uçakta, restoranda her zaman kullanabilirler. Çocuklar her mekanda Boyama Kitaplarına, tozsuz tebeşirler ile özgürce boyama yapabilir, her mekanda yaratıcılıklarını geliştirbilirler. Unigo Tozsuz Tebeşirli Boyama Kitapları, anaokulları tarafından da tercih edilmektedir. 


  TOZSUZ TEBEŞİRLİ BOYAMA KİTAPLARININ GENEL ÖZELLİKLERİ

 • Tozsuz Tebeşirler ile defalarca karalanır, boyanır
 • Hiç bir ürün BPA, Ftalat ve PVC içermez.Güvenle ve uzun yıllar kullanılabilir
 • Islak mendil ile kolayca silinebilir
 • Boyama kitapları hazır çizimli olarak tasarlanmıştır
 • Tebeşirler Toz bırakmaz
 • Hayal gücünü geliştirir
 • Unigo Boyama Kitapları çantada taşınabilir
 • Yetişkinler de kullanabilir
 • Jaq jaq bird boyama kitaplarında 8 adet hazır çizimli, boş sayfa bulunmaktadır
 • Unigo Jaq Jaq Bird Boyama Kitapları serbest karalamaya uygundur
 • Tozsuz tebeşirler ile karalama yapılır ve ıslak mendil ile kolayca temizlenir
 •  
  UNİGO TOZSUZ TEBEŞİRLİ BOYAMA KİTABI (VAN GOGH)
  Tozsuz Tebeşirli Boyama Kitabı (Van Gogh), dış kılıfı Van Gogh temalı olarak tasarlanmıştır. Boyama kitabı içinde, 8 adet hazır çizimli, içi boyanabilir Van Gogh’ un ikonik eserleri bulunmaktadır. Dış kılıfında da Van Gogh deseni bulunmaktadır. Unigo Jaq Jaq Bird Tozsuz Tebeşirli Boyama Kitabı (Van Gogh) Tozsuz Tebeşirler ile boyanabilir ve ıslak mendil ile kolayca silinebilir. Unigo Van Gogh temalı tozsuz tebeşirli boyama kitabı ile birlikte 4 adet renkli tozsuz tebeşir hediyedir. Jaq Jaq Bird Van Gogh temalı boyama kitabı 20cm x 20cm ölçülerindedir. boyama kitabı açıldığında ise 40cm x 20cm ölçülerindedir.
   
   
  ÖZGÜR HAYALLER,MUTLU ÇOCUKLAR
   

  TEMİZLİK VE BAKIM KOŞULLARI

  Jaq Jaq Bird Tozsuz Tebeşirli Karalama Defterleri, ıslak mendil ile kolayca silinerek temizlenir. Unigo Jaq Jaq Bird Van Gogh temalı Boyama Kitaplarının, karalama defteri ürün çeşitleri de bulunmaktadır. 
  Benzer Ürünler